72890reklam
Yaklaşık 10 ay önce Film46 tarafından yazıldı 3 yorum var.
Loadingeklefavori

AROG & A.R.O.G (2008) DvDRip XviD Yerli Film(IMDB: 7.0)
AROG afis


http://www.imdb.com/title/tt1286126/

Halı satıcısı Arif (Cem Yılmaz), kahramanlıklarıyla G.O.R.A. gezegeninde yalnızca dost edinmekle kalmaz, bol bol düşman da edinir. Yaptıkları yüzünden düşmanlarının gazabını hissetme zamani gelmiştir: Komutan Logar Arif’i bir zaman makinesiyle 1 Milyon yıl geriye, taş devrine ışınlar.
Burada Arif kendine olan sonsuz güveni sayesinde halkın arasına karışır. Elbette mağara adamları için bu karşılaşmanın etkisi büyük olur ve yaşamlarında açık büfe, fıskiye gibi yeniliklerle medeniyetle biraz erken tanışırlar.
Arif taş devrinde çabuk arkadaş edinse de, tek isteği bir an önce şimdiki zamana, hamile karısı Ceku’nun (Özge Özberk) yanına dönmektir. Bunun için, bir zaman makinası yapmak üzere baş döndürücü hızda bir teknolojik ilerlemeden başka bir şeye ihtiyacı yoktur. Artık tek amacı ilkel çağdaşlarını çağlar arasında bir bir atlatarak, en kısa sürede bugünün hatta yarının teknolojisine getirmektir.
Arif’in hızlandırılmış evrim süreci, gelişme konusunda farklı fikirleri olan bazı taş devri insanını kızdırmaya başlar. Medeniyetler arasi çatışma nedeniyle Arif kısa sürede, kendi hayalindeki gelecek projesine uymayan bir dizi toplumsal zorlukla karşı karşıya gelir… fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

AROG & A.R.O.G (2008) indir

 VIP Tek Link indir

www.fullfilmindir.org/vippremiumindir

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/u84bmki6xlfg/Arog.2008.DVDRip.x264.AC3.www.film46.net.avi.html

1ay 3ay 6ay 1yil dsa
duyuru

“A.R.O.G film indir” için 3 cevap

  1. kayra diyor ki:

    bu filmi izlemek istiyorum

  2. kayra diyor ki:

    bu film çok güzeldir umarımm

  3. Kaya A߀y diyor ki:

    Aßicim ßu Film Süper ßişi

Bir Cevap Yazın

giris_logo   300250reklam