72890reklam
Yaklaşık 11 ay önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.
Loadingeklefavori

Arızalı Çiftler & Couples Retreat (2009) BRRip XviD Türkçe Dublaj(IMDB: 5.5)
Arızalı Çiftler afis


http://www.imdb.com/title/tt1078940/

Filmde Orta batılı dört çift, lüks bir cennet adaya hayatlarının gezisine çıkar. Çiftlerden biri evliliklerini kurtarmak için oraya giderken, diğer üç çift jet ski yapmak, spa’nın keyfini çıkarmak ve güneşte eğlenmek için yola çıkar. Ancak kısa sürede fark ederler ki, tatil köyünün sıradışı çiftler terapisine katılmak mecburidir. Bir anda, grup indirimi aldıkları tatilleri onlara pahalıya patlar.
Dave (Vince Vaughn) ve Ronnie (Malin Akerman) arkadaş grubunun sosyal merkez üssüdür. Yıllar içinde, kendilerini çocuklarına, arkadaşlarına ve işlerine adarlar.
Birlikte geçirdikleri mutlu görünen sekiz yıldan sonra, Jason (Jason Bateman) ve Cynthia (Kristen Bell) yol ayrımına gelir. Bir zamanlar mutlu olan çift, boşanmayı düşündüklerini söylediklerinde yakın arkadaşlarını çok şaşırtırlar—Dave & Ronnie, Joey (Jon Favreau) & Lucy (Kristin Davis) ve Shane (Faizon Love) & yeni kız arkadaşı Trudy (yeni oyuncu Kali Hawk).
Jason ve Cynthia, yoğun çiftler terapisinde uzmanlaşmış Güney Pasifik’teki tropik ada cenneti Eden Resort’u keşfederler. Ancak oraya gidebilmelerinin tek yolu Eden Resort’un grup indirimli “Pelikan Paketi”dir. Herkes kazanacaktır. Onlar ihtiyaçları olan danışmanlığı alırken, arkadaşları da beyaz kumlu plajların tadını çıkarabilir, spa’da rahatlayabilir, jet skilere binebilir ve hoşça vakit geçirebilirler.
Kulağa çok hoş geldiğinden (ve hepsi Jason ve Cynthia’ya yardım etmek istediğinden), hep birlikte gitmemeleri için bir neden yoktur;tabii Dave ve Ronnie gitmeyi kabul ederse. Dört çift cennete doğru yola çıkmıştır ve tropiklerde oyun başlamıştır.
Ancak ufak bir bit yeniği vardır… fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

Arızalı Çiftler & Couples Retreat (2009) indir

 VIP Tek Link indir

www.fullfilmindir.org/vippremiumindir

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/5c95qfoxn8qo/27082014ArzlCftlr2009BRRPXvD.avi.html

1ay 3ay 6ay 1yil dsa
duyuru

Bir Cevap Yazın

Sizin için seçtik: Kanca: Hook film indir


giris_logo   300250reklam