reklam2015
Yaklaşık 3 sene önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.
reklam2015

İklimler (2006) DvDRip XviD Yerli Film(IMDB: 7.1)
İklimler afis

http://www.imdb.com/title/tt0498097/

Yaşadığımız şehir, iklimlerden oluşur ve ruh halimiz de bu iklimlere sokaklar üzerinden tepki verir. Şehirler gibi ilişkiler de iklimlerden oluşur ve ruh halimiz, sokaklara verdiği tepkiyi karşı tarafa da gösterir. Kimi zaman şefkat şeklinde olan bu tepki, bazen üçüncü kişi şüphesiyle şiddete, pişmanlığa, bazense vazgeçişe dönüşür.

İnsanlar basit nedenlerle mutlu, daha da basit nedenlerle mutsuz olacak şekilde yaratılmıştır. Aynen basit bir nedenle doğmaları ve daha da basit bir nedenle ölmeleri gibi… İsa ve Bahar, ruhlarının sürekli değişen iklimlerinde artık kendilerine ait olmayan bir mutluluğun peşinde sürüklenen iki yalnız ruhtur.

İsa ile Bahar’ın dört iklimden meydana gelen aşkını anlatan filmimiz, Ceylan’ın en iyilerinden biri.

59. Cannes Filmde Festivali’nde FIPRESCI Ödülü’ne layık görülen yapım, 26. İstanbul Film Festivali, 43. Antalya Altın Portakal Film Festivali ve Japonya’da gerçekleşen bir film festivalinde çeşitli ödüllere layık görüldü.

Yönetmen N.B. Ceylan ile eşi Ebru Ceylan’ın başrollerini paylaştıkları İklimler’de Nazan Kırılmış, Mehmet Eryılmaz, Arif Aşçı ve Can Özbatur gibi isimler de rol alıyor. fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

İklimler & Iklimler (2006) indir

 VIP Tek Link indir

http://www.fullfilmindir.org/2015indir

Tek Link indir

http://www.redbunker.net/cwhn4804j0nn/Film46.Com.klmlr2006DVDRpXvD.www.film46.net.avi.html

destek 12ay 6ay 3ay 1ay

redyeni

Bir Cevap Yazın

giris_logo .