72890reklam
Yaklaşık 4 sene önce Film46 tarafından yazıldı 15 yorum var.
Loadingeklefavori

Merhaba sayın üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz.

Ara ara indirme hızlarınızın düşmesi hakkında şikeyetler alıyoruz. Bu hız düşmeleri sizin internet hızınızdan kaynaklanmaktadır. Lütfen şikayet açmadan önce mutlaka kendi internet hızınızı test etmelisiniz. Hemen şu adresten kendi internetinizin hızını test edebilirsiniz. Speedtest.net – The Global Broadband Speed Test

Belki bilmiyorsunuzdur. TTnet, smile adsl, süperonline, süper online fiber internet internetlerinde adil kullanım hakkı vardır. Nedir bu olay derseniz.

TTNET: Sınırsız internet kullansanız dahi aylık 50 gb downloaddan sonra hızınızı ttnet 1 mbite düşürür. Dolayısı ile sizin bizim serverlerden indirme hızınızda düşer. TTNET ADİLKULLANIM HAKKI RESMİ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN.

SMİLEADSL: Sınırsız internet kullansanız dahi aylık 15 gb downloaddan sonra hızınızı ttnet 1 mbite düşürür. Dolayısı ile sizin bizim serverlerden indirme hızınızda düşer. SMİLE ADSL ADİL KULLANIM HAKKI RESMİ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN HEMEN ALTTA AÇIKLAMAKTADIR.

SÜPERONLİNE: Sınırsız internet kullansanız dahi aylık 15 gb downloaddan sonra hızınızı ttnet 1 mbite düşürür. Dolayısı ile sizin bizim serverlerden indirme hızınızda düşer. SÜPER ONLİNE ADİL KULLANIM HAKKI RESMİ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN.

SÜPERONLİNE FİBER İNTERNET: Sınırsız internet kullansanız dahi aylık 25 gb downloaddan sonra hızınızı ttnet 1 mbite düşürür. Dolayısı ile sizin bizim serverlerden indirme hızınızda düşer. SÜPER ONLİNE ADİL KULLANIM HAKKI RESMİ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN.

Sizin İnternetinize bağlı olarak bizim serverlerimizden indirme hızları aşağıdaki tabloda sunulmaktadır.

BAĞLANTI HIZINIZ 1 MEGABİT İSE SANİYEDE 100-130 KB/S İLE DOSYA İNDİRİRSİNİZ
BAĞLANTI HIZINIZ 2 MEGABİT İSE SANİYEDE 200-240 KB/S İLE DOSYA İNDİRİRSİNİZ
BAĞLANTI HIZINIZ 4 MEGABİT İSE SANİYEDE 400-480 KB/S İLE DOSYA İNDİRİRSİNİZ
BAĞLANTI HIZINIZ 8 MEGABİT İSE SANİYEDE 500-950 KB/S İLE DOSYA İNDİRİRSİNİZ
BAĞLANTI HIZINIZ 20 MEGABİT İSE SANİYEDE 2,4 MB/S İLE DOSYA İNDİRİRSİNİZ
BAĞLANTI HIZINIZ 50 MEGABİT İSE SANİYEDE 6 MB/S İLE DOSYA İNDİRİRSİNİZ

1ay 3ay 6ay 1yil dsa
duyuru

“İndirme Hızım Çok Yavas Neden?” için 15 cevap

 1. cem diyor ki:

  hızımı verdiğiniz linkten ölçtüm, 4,56 Mbps çıktı ama letibit premiumum olmasına rağmen şuanda 123kb/sn ile iniyor çok yavaş.

 2. Vahit Ataman diyor ki:

  Bu TTNET in yaptığı tam bir adaletsizlik. Hem paramızı alıyor hem de kısıtlama yapıyor.

 3. tufan diyor ki:

  … olsun Ttnet’e. Ayın daha 02′ si. Ayın 01’i itibari ile hızım tekrar 8 mb’ e çıktı. 24 saat içerisinde yaklasık 60 – 70 gb üzerinde dosya indirdim. … ttnet herifleri hemen çaktılar. Hızımı dana birinci günde yavaşlattılar. Valla hacker felan olsaydım ttnet’in benden çok çekeceği vardı ama işte ne yapıcan. Herkes için tam bir adaletsizlik. Letitbit reklamı yapıyorsunuz. Biz de memnuniyetle alıyoruz ama daha bir gün içerinde daha indirmeye planladıgım dosyaların 10 da 1′ ni indiremeden önüm kesiliyor. Bu ticaret ne akla hizmet o zaman birdaki sefere üzgünüm ama premium satın almıcam. Benim seviyemde inderme yapanlarda almaz herhalde. Yazık bu ttnetin yaptıgına. Birlik olmalıyız. Bişeyler yapmalıyız. Hacker tanıdıklarınız varsa siber saldırı olmasını diliyorum. Taki adil kullanım uygulamasını kaldırtana kadar.

 4. tufan diyor ki:

  İnsanların aç gözlülüklerini doyurmak zorunda değilim. Kendimi enayi gibi hissediyorum. 50 -60 tl fark verip adil limitsiz paketi tercih etmiyorum. Kimsenin de etmesini önermiyorum. Bir şekilde kendimizi ifade etmek zorundayız. Sürüye ayak uydurmak istemiyorum.

 5. celik75 diyor ki:

  ben ttnet kulanıyom ama bu adil kulanım dalgası yüzünden hiç randıman alamıyom bazen boş yere yatarken indirmeye alıyom sabaha kadar indirip geri siliyom çünkü çok kızdım size tek tavsiyem ttnetten uzak durun işe yaramaz dandik bir firma

 6. ERTAN(E7) diyor ki:

  en iyisin idm

 7. yunus diyor ki:

  indirme hızım 0.39 😀

 8. bolhans diyor ki:

  ya arkadaşlar sınırsız internet 8 mgps aldım ama bi kaç oyun indirdikten sonra hızı 3 megapiksel e düştü daha sonra da iyice hızı gitti sinirlen dim azdaha bilgisayarı kıracaktım en iyisi bu sene idare edip bidaki sene açtırmamam olur herhalde çünkü bilgisayarımdan olacam yoksa 😀

 9. tarkan diyor ki:

  uydunet adil kullanım koşullarına tabi değil her ay 5 mgbit intenetim var ayda yaklaşık 250 gb film oyun vs. indiriyorum

 10. tarkan diyor ki:

  sorun yaşayanlar uydunete bakınız…kısıtlama kesinlikle yok sitesin de de yazıyor..www.turksatkablo.com.tr

 11. Dogi diyor ki:

  Arkadaşlar istediğin zamanda ayrılamıyorsun TTNET’ten.24 ay taahhüt etmişsin. Ayrılırsan bu parayı senden tahsil ediyorlar zaten. Anlayacağınız elimiz mahkum. Bunlar bizleri hep yolunacak kaz görüyorlar. Bu böyle oldukça ve anlayış değişmedikçe bu ülkede ancak kısıtlı gelişme yaşanır.

 12. arzu diyor ki:

  sinemacekımleriolan kalıtesızfıllmlerı koymanız son dereceacemıceolmuyormu? ya koymayın ya da yanına belırtın bosuna kotamızdan yıyorsunuz ve sıkayet ıcın maıl adresınıze de ulasamadım??

Bir Cevap Yazın

giris_logo   300250reklam