premiumal
Yaklaşık 2 sene önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.

İnşaat & Insaat (2003) DvDRip XviD Yerli Film Tek Link indir (IMDB: 7.2)
İnşaat afis

http://www.imdb.com/title/tt0416854/

İNŞAAT filmi; hiç istemedikleri halde, kötü şans veya kader sonucu zoraki mezar kazıcılığı part-time şeyhliğe soyunmak zorunda kalan ve bu yolla insanların ince sorunlarına çare bulan Ali (Emre Kınay) ve Sudi’nin (Şevket Çoruh) traji-komik hikayesini perdeye yansıtıyor.

Ardı arkası kesilmeyen krizler ülkesinde, öldürmek için çok haklı sebepleri olduğuna inanan insanların, çok haklı cinayetleri sonunda, sahip oldukları cesetler İNŞAAT’ta buluşuyor. Ve herşey birbirine karışıyor. Masumiyet, suç, sevgi, nefret, intikam, bağışlama, ihanet arasındaki sınırlar yok oluyor. Ve herşey derme çatma bir İNŞAAT’ın üzerinde yığılıyor. Ali ve Sudi ise tam ortasında kazarak bir çıkış yolu arıyorlar. Ama kazdıkça daha da batıyorlar.

Umutla umutsuzluk içinde, Nizamettin’in (Ahmet Mümtaz Taylan) baskısı altında, Nazife (Yeşim Büber) ve Ayşe’nin (Binnur Kaya) aşkı arasında, Yaşlı Kadın’ın (Suna Pekuysal) merakı peşinde, o yandan bu yana çaresizce sallanan Ali ve Sudi, bir de gece gelenlerin hesaplaşmalarının ortasında kalınca işte o zaman… fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

İnşaat & Insaat (2003) indir

Tek Link indir
http://www.letitbit.film46.net/link/IXc

Tek Link indir
http://www.turbobit.fullfilmindir.org/link/dPb

Tek Link indir

http://www.redbunker.net/ds48j4iyk4r7/Insaat.2003.DVDRip.XviD.www.film46.net.avi.html

indir1 indir2

Bir Cevap Yazın

premium satın al