72890reklam
Yaklaşık 2 sene önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.
Loadingeklefavori

Kadın Aklı Erkek Aklı & The Ugly Truth (2009) BRRip XviD Türkçe Dublaj(IMDB: 6.5)
Kadın Aklı Erkek Aklı afis


http://www.imdb.com/title/tt1142988/

Kadın-erkek denklemindeki bilinmeyenlere paydos! The Ugly Truth, romantik komedi izleyicisine gerçek dünyadan sesleniyor.

The Ugly Truth, kadınla erkeğin birbirinin yoluna bir türlü çıkamadığı, türlü yanlış anlaşılmalar vesilesiyle mutluluğun hep ertelendiği ve seyircinin yüzünde mutlu bir tebessümle izlediği romantik komedilerden değil. Durum tam olarak bunun tersi. Zira The Ugly Truth, aslında anti-romantik bir komedi. Mükemmel erkeği aradığı için yalnız kalmaya mahkum kariyer kadını Abby ile iş gereği aynı ortamda bulunmak zorunda olduğu kaba, ukala ve çapkın Mike, filmin ana karakterleri. Dolayısıyla birbirlerinin yoluna çıkamıyor değiller, aksine en baştan beri dip dibe çalışıyorlar. Mutlulukları da sürekli erteleniyor diyemeyiz, çünkü karşı cinste aramadıkları her şey birbirlerinde mevcut.

Abby’nin karşı cinsi kaçıracak hareketlerini dikkatle gözlemleyen Mike, onu mükemmel erkeği elde etmek konusunda eğitmeye karar veriyor. Naif Abby’ye “hastalıklı” erkek bakış açısından bakmayı öğreten ve öğrendiklerini yakışıklı cerrah komşusu üzerinde uygulatan Mike, romantik komedi kodları gereği yavaş yavaş genç kadına aşık oluyor. Abby ise öğrendikleri sonrası kazandığı zaferlerden sarhoş bir hale geliyor. The Ugly Truth, daha önce de benzer rollerde izlediğimiz Katherine Heigl ile Gerard Butler’ın kimyası sayesinde kendini izleten, fazlasıyla açıksözlü bir “romantik” komedi örneği. fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

Kadın Aklı Erkek Aklı & The Ugly Truth (2009) indir

 VIP Tek Link indir

www.fullfilmindir.org/vippremiumindir

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/vqh1grysq55n/Th.Ugly.Trth.2009.TR.BRRip.XviD.rar.html

1ay 3ay 6ay 1yil dsa
Etiketler:
duyuru

Bir Cevap Yazın

giris_logo   300250reklam