72890reklam
Yaklaşık 11 ay önce Film46 tarafından yazıldı hiç yorum yok.
Loadingeklefavori

Titanik & Titanic (1997) BRRip XviD Türkçe Dublaj(IMDB: 7.6)
Titanik: Titanic afis


http://www.imdb.com/title/tt0120338/

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan ‘Titanik faciası’, dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film.
Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. ‘Titanic’ adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu ‘Düşler Gemisi’ nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912`de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

James Cameron`un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına
gerçeğe yakın filmi ‘Titanic’, bugüne kadar yapılan en pahalı prodüksiyon ünvanına sahip. Tam 14 dalda Oscar adayı oldu ve ‘En İyi Film’ dahil 11 ödül kazandı. Ben-Hur`un 11 ödüllük rekorunuda egale etmiş oldu.

Efsanevi film 15 yıl sonra 3D teknolojisi ile 6 Nisan 2012’de yeniden sinemalara dönecek… fullfilmindir.org iyi seyirler diler…

Titanik & Titanic (1997) indir

Titanik & Titanic (1997) indir

Titanik & Titanic (1997) indir

Titanik & Titanic (1997) indir

 VIP Tek Link indir

www.fullfilmindir.org/vippremiumindir

Tek Link indir
http://www.redbunker.net/69aki8ease3q/Titanik.1997.BDRip.TRDUB.XviD-LTRG.avi.html

1ay 3ay 6ay 1yil dsa
duyuru

Bir Cevap Yazın

giris_logo   300250reklam